מה מניע אותנו להצליח?

 

רוב האנשים הרבה פעמים חולמים, אבל לא מצליחים לגעת בחלום… "אני רוצה להיות רזה", "אני רוצה לעבוד ב…", "השנה נקנה דירה…" ועוד ועוד.

 

אבל בשביל להצליח, חלום זה לא מספיק.

 

השלב הבא הוא לקבל החלטה שזה מה שאני רוצה ולהתחיל לעבוד על ההחלטה! אם אני רוצה לרדת 15 ק"ג, אני צריכה להחליט שאני יורדת את זה כי זה מפריע לי, כי בא לי להרגיש בטוחה בעצמי, להיראות טוב, להיכנס לשמלה שאני אוהבת…

 

ועכשיו יש עבודה- אבל גם תהליך העבודה הוא חשוב, כי ברגע שתהיה תוצאה סופית והיא לא תהיה לטווח הארוך, ההנאה תהיה רגעית.. אנחנו רוצים "הנאה מובטחת לכל החיים", נשמע כמו איזה פרסומת, נכון? אז זהו, שלא!

 

תהליך העבודה הוא חשוב מאוד- מכיון שאנחנו צריכים לעבוד על החלום שלנו, ולהבין מה שאנחנו עושים על מנת להגיע לתוצאה וליהנות ממנה לתמיד, כמו מתנה.

 

תחשבו רגע- איזה מתנה שהביאו לכם אתם הכי משתמשים- יש מתנות שהן כמו כלי הגשה יפה. שרק כשאנחנו מארחים אנחנו יכולים להוציא אותו, אבל יותר גרוע זה כלי הגשה שבכלל לא פרקטי בשבילנו.

 

אז אנחנו שמחים מאוד על הכלי הזה, כי הוא מאוד יפה, אבל בסופו של דבר הוא לאט לאט יימצא את דרכו לארון העליון או אפילו למחסן.

 

לעומת זאת, אם קיבלנו סיר. אנחנו מבינים שאנחנו יכולים להשתמש בו כל הזמן כי הוא נוח, כי אנחנו מבינים את החשיבות והערך שהוא ייתן לנו בחיי היום- יום.

 

ככה גם תהליך של ירידה במשקל– ברגע שנבין מה אנחנו עושים, למה אנחנו עושים את זה ואיך זה ישפיע עלינו, גם התהליך עצמו יהיה קל יותר וגם יהיה לנו קל להשתמש במידע שצברנו ביום- יום.

 

זאת גם הדרך שלנו, בפיט קיי ישראל, ללמד אתכם איך להוריד במשקל. אנחנו לא רוצים לתת לכם כלי יפה שבסוף תשימו אותו במחסן ותשכחו ממנו, אנחנו רוצים לתת לכם סיר גדול ופרקטי שתשתמשו בו כל יום!

שתף פוסט זה

דילוג לתוכן