התנהלות תזונתית

12 הדקות האלה

יחסכו לך עוד הרבה שנים של דיאטות:

כולנו אנשים מבוגרים וכולנו יודעים שאין פתרונות קסם
אבל…

אצלנו זה עובד!
כן יש פתרונות מוכחים מדעית וכן יש שיטה שאיתה אפשר להסיר את המשקל הלא רצוי, לרדת 5, 8 ואפילו 15 קילו או יותר… ולשמור על זה למשך שנים.

בלי לעבור ניתוח

בלי טיפולים מסוכנים
בלי להיות ברעב תמידי
בלי תפריטים מסובכים
בלי לסבול!
ממליצים:
שרון
לא מפסיקה לקבל מחמאות- ירדה 12 ק״ג
ששי
ירד 26 ק״ג וחזר ללבוש בגדים של רזים
רונה רצתה
לרדת במשקל ולחטב – ירדה 14 ק״ג
עומר
ירד 25 ק״ג ושומר מעל שנתיים

מהתקשורת:

כתבה ב-Go Style

לכתבה מלאה

לחצו כאן

מתוכנית של מיכל ינאי

מיכל בורשטיין שירדה 12 קילו בתוכנית של פיט קיי, מספרת למיכל ינאי בתוכנית "משפחה פלוס" בערוץ 14 על התהליך:​

כתבה במנטה - מגזין לבריאות ואיכות חיים

אז מה אכלתם היום?

יש אנשים שאצלם האוכל נבחר לפי הטעם, התיאבון והרצון הרגעי שזה עתה מניע אותם לעבר הצלחת. אבל המציאות מלמדת כי אכילה באופן זה עלולה להיות גרועה ולגמרי לא מועילה לבריאות.

וזאת מפני שהגוף שלנו עלול להטעות אותנו בבחירת האוכל, להוביל אותנו למאכלים מזיקים שיפגעו בבריאות שלנו. אך הפיתוי עשוי להיות גדול. מסיבה זו חשוב מאוד לסגל לעצמנו התנהלות תזונתית נכונה. וזה אומר שעל כל אחד לרכוש התנהלות תזונתית אשר על פיה הוא ינהל את הארוחות שלו ויספק לעצמו את כל המרכיבים הנחוצים לבריאותו. כיצד מצליחים לרכוש התנהלות תזונתית הולמת?

תזונה נכונה וספורט

אך לפני שנענה לשאלה זו עלינו לעצור לרגע ולשים לב לכך שהבריאות שלנו אמנם נגזרת בצורה ישירה מהרגלי התזונה. אבל התנהלות תזונתית אינה הגורם הבלעדי.

היות שגם לפעילות הגופנית שאנחנו מבצעים יש קשר ישיר לבריאות ולהרגשה הכללית שלנו. מסיבה זו חשוב לקשר תזונה נכונה וספורט. כך שלצד התנהלות תזונתית נכונה נדאג גם לפעילות גופנית הולמת שמתאימה למצב גופנו.

אורח חיים בריא והרגלי תזונה

עבור אנשים רבים האידיליה מצוירת במדויק מול העיניים. הם יודעים היטב מה עליהם לאכול בכל ארוחה ואילו פעילויות ספורט מתאימות להם. אבל במציאות? העסק מורכב.

המאכלים המתוקים קורצים להם בריחות מגרים, ומטוגנים ומאכלים עתירי תיבול מעוררים את בלוטות הטעם ומדחיקות את הכללים ואת כל הידע. התנהלות תזונתית מוצלחת אשר כוללת אורח חיים בריא והרגלי תזונה תהפוך לאורח חיים רק באופן מושכל המטמיע את הכללים לשגרת היום.

תזונה משולבת ספורט

בדיוק זה מה שעושים בחברת FIT K – בחברה עמלים למצוא את המענה ההולם אשר יאפשר למתאמנים אשר מתקשים בעניינים אלו למצוא את הדרך שלכם לניהול אורח חיים בריא והרגלי תזונה. וזאת באמצעות התאמה אישית של תכנית תזונה נכונה וספורט לפי הרגלי החיים והמצב הפיסי של האדם.

התכנית כוללת התייחסות לפן התזונתי וכן לעניין הפעילות הגופנית. היות והבריאות שלנו מושתתת על שני ערכים אלו; תזונה משולבת ספורט. באווירה מגובשת ובתחושה של נעימות מצליחים המתאמנים בחברת FIT K לסגל לעצמם אורח חיים בריא יותר. הם אוכלים נכון, לומדים להרכיב לעצמם את הארוחות המשביעות אשר עונות על הכללים, ומבצעים פעילות ספורט באופן קבוע. והתוצאות מספרות על הצלחה רבה. כי השיטה של חברת פיט קיי מוכיחה את עצמה ומאפשרת למתאמנים להתרגל לשילוב של תזונה משולבת ספורט, והכי חשוב – להשיג תוצאות נהדרות.

דילוג לתוכן