בניית הרגלים לירידה במשקל

12 הדקות האלה

יחסכו לך עוד הרבה שנים של דיאטות:

כולנו אנשים מבוגרים וכולנו יודעים שאין פתרונות קסם
אבל…

אצלנו זה עובד!
כן יש פתרונות מוכחים מדעית וכן יש שיטה שאיתה אפשר להסיר את המשקל הלא רצוי, לרדת 5, 8 ואפילו 15 קילו או יותר… ולשמור על זה למשך שנים.

בלי לעבור ניתוח

בלי טיפולים מסוכנים
בלי להיות ברעב תמידי
בלי תפריטים מסובכים
בלי לסבול!
ממליצים:
שרון
לא מפסיקה לקבל מחמאות- ירדה 12 ק״ג
ששי
ירד 26 ק״ג וחזר ללבוש בגדים של רזים
רונה רצתה
לרדת במשקל ולחטב – ירדה 14 ק״ג
עומר
ירד 25 ק״ג ושומר מעל שנתיים

מהתקשורת:

כתבה ב-Go Style

לכתבה מלאה

לחצו כאן

מתוכנית של מיכל ינאי

מיכל בורשטיין שירדה 12 קילו בתוכנית של פיט קיי, מספרת למיכל ינאי בתוכנית "משפחה פלוס" בערוץ 14 על התהליך:​

כתבה במנטה - מגזין לבריאות ואיכות חיים

הירידה במשקל היא אתגר גדול שמעסיק רבים וטובים בעולם המערבי.

שפע המאכלים מול אורח החיים העכשווי מביא לכך שרבים מאתנו סופחים למשקל עוד ועוד ק"ג עודפים. הללו כידוע אינם תורמים לא לבריאות, לא למראה ולא להרגשה. לא פלא שכולנו מחפשים להשיג בניית הרגלים לירידה במשקל.

אמנם בניית הרגלים לירידה במשקל הנו תהליך מורכב ותובעני, אבל בסופו של דבר הוא מוכיח את עצמו בשטח. אדם שהצליח להשיג בניית הרגלים לירידה במשקל מנהל את אורח החיים שלו באופן הטוב ביותר, משפר את איכות החיים ונהנה ממראה נאה ובריאות טובה.

בניית הרגלים

אדם בריא הוא כזה אשר סדר היום שלו מתנהל לפי צרכי הגוף שלו. ניתן לומר כי הגוף שלו מקבל את כל אבות המזון במועד, והוא אינו מאביס את עצמו בסוכרים ובמוצרים נוספים אשר טומנים בחובם אך נזקים. אולי יש אנשים שהצליחו להשיג לעצמם אורח חיים כזה באופן טבעי ועצמי.

אבל אנשים רבים מתמודדים עם הסוגיה ולא מצליחים ללמד את עצמם לנהל את היום יום שלהם בצורה הטובה והמומלצת. הם מגלים כי הם סובלים מעודף משקל, הם מסורבלים ולא מתמידים בפעילות גופנית הולמת וכן הלאה. התוצאות כמובן לא מרנינות… אך הבשורה היא שניתן להצליח בתהליך של בניית הרגלים ולסגל לעצמנו אורח חיים נכון חרף העובדה שלא הצלנו בכך עד כה.

תוכנית אימון אישי לירידה במשקל

איך עושים את זה? מול המצוקה וחוסר האונים של אנשים רבים אשר לא מצליחים להשיג את היעד שלהם, יזמו בחברת פיט קיי מיזם ייחודי אשר נועד לתת למתאמנים את הכלים להצלחה האישית שלהם.

המוטו של החברה הוא שלא מדובר על דיאטה או פרויקט זמני אשר מטרתו להביא תוצאות בטווח מוגדר. אלא על תוכנית אימון אישי לירידה במשקל אשר מטרתה לסגל למתאמן הרגלי חיים נאותים והולמים אשר יסייעו לו בין היתר להשיל משקל עודף וליהנות מאיכות חיים טובה יותר.

תוכנית בניית הרגלים

איך עושים את זה? FIT K רואה בכל מתאמן את המכלול השלם. כלומר, את היעד – בניית הרגלים לירידה במשקל המוגדרים לו אישית. התהליך של בניית הרגלים לירידה במשקל נבנה לפי מטרתו ומצבו הנוכחי של המתאמן.

באופן זה מתאימים לו אישית תוכנית אימון אישי לירידה במשקל. בניית הרגלים לירידה במשקל מכניסה אותו למהלך של עשייה והתאמת אורח החיים האישי שלו לצרכים הגופניים שלו. תוכנית בניית הרגלים תתחשב בסדר היום ובהרגלים כדי שהיא תהיה ישימה ואפשרית. רוצים להגשים את החלום ולהצליח להשיג את היעד באישי? בניית הרגלים? תוכנית בניית הרגלים? הצטרפו להצלחה של FIT K!

דילוג לתוכן