שמירה על משקל אחרי ניתוח

12 הדקות האלה

יחסכו לך עוד הרבה שנים של דיאטות:

כולנו אנשים מבוגרים וכולנו יודעים שאין פתרונות קסם
אבל…

אצלנו זה עובד!
כן יש פתרונות מוכחים מדעית וכן יש שיטה שאיתה אפשר להסיר את המשקל הלא רצוי, לרדת 5, 8 ואפילו 15 קילו או יותר… ולשמור על זה למשך שנים.

בלי לעבור ניתוח

בלי טיפולים מסוכנים
בלי להיות ברעב תמידי
בלי תפריטים מסובכים
בלי לסבול!
ממליצים:
שרון
לא מפסיקה לקבל מחמאות- ירדה 12 ק״ג
ששי
ירד 26 ק״ג וחזר ללבוש בגדים של רזים
רונה רצתה
לרדת במשקל ולחטב – ירדה 14 ק״ג
עומר
ירד 25 ק״ג ושומר מעל שנתיים

מהתקשורת:

כתבה ב-Go Style

לכתבה מלאה

לחצו כאן

מתוכנית של מיכל ינאי

מיכל בורשטיין שירדה 12 קילו בתוכנית של פיט קיי, מספרת למיכל ינאי בתוכנית "משפחה פלוס" בערוץ 14 על התהליך:​

כתבה במנטה - מגזין לבריאות ואיכות חיים

אנשים רבים מסיקים כי הפתרון היעיל עבורם לירידה במשקל יהיה ניתוח בריאטרי.

מדובר על ניתוח קיצור קיבה המתבצע בשיטות שונות ומטרתו להוביל להקטנת נפח הקיבה ולדיכוי התיאבון. בצורה כזו ניתן להצליח להוריד משקל מיותר ולרזות אחת ולתמיד.

אמנם יש כאלו שסבורים כי הניתוח יפתור עבורם את כל הבעיות והם לא יתמודדו עוד עם דיאטות. אבל במציאות שמירה על משקל אחרי ניתוח נחוצה ביותר והיא חלק מההצלחה של התהליך כולו. מכיוון שכך יש ללמוד ולדעת כיצד מבצעים שמירה על משקל אחרי ניתוח כך שהניתוח אכן יתברר כמוצלח וישיג את המטרה המוגדרת.

שמירה על משקל

כל כך הרבה אנשים מתמודדים עם משקל עודף! הם מחפשים פתרונות עבור שמירה על משקל אחרי ניתוח או שמירה על משקל בכל שלב שהוא בחיים. והדרך הזו לא תמיד קלה ולא כולם מצליחים ללכת בה. אז מה עושים? התשובה עשויה להיות מורכבת ומאתגרת. אבל יש גם פתרון יעיל ומונגש יותר.

מדובר על קבוצות שמירה על משקל אחרי ניתוח אשר מתנהלות בהנחיה מקצועית בשיטה ייחודית. באמצעות קבוצות אלו ניתן להצליח באתגר שמירה על משקל אחרי ניתוח ולמנוע עלייה במשקל.

שיפור מערכות הגוף

אולי יש הסוברים כי משקל מיותר הוא מפגע חיצוני בלבד. אבל המציאות מלמדת כי מדובר על הפרעה בריאותית אשר השפעותיה עלולות להיות מזיקות ביותר. ואילו כאשר מצליחים להתמיד ולשמור על אורח חיים תקין ועל שמירה על משקל אחרי ניתוח, ניתן להצליח להשיג גם שיפור מערכות הגוף.

וזה ברור – כאשר התזונה מאוזנת והגוף מקבל את כל מה שהוא צריך ורק את זה, כל מערכות הגוף פועלות בצורה טובה יותר. לא פלא שאנשים רבים תרים אחר פתרון ישים עבור שמירה על משקל.

אכילה מאוזנת

חברת פיט קיי שמה לעצמה מטרה לסייע בידי המעוניינים לסגל לעצמם אכילה מאוזנת כדרך חיים. והיא מציעה תכנית מיוחדת עבור שיפור מערכות הגוף. חברת  FIT K מציעה תכניות אימון מותאמות אישית אשר כוללות תכנית תזונתית מותאמת אישית לכל מתאמן. וכן פעילות כושר חווייתית ונעימה בקבוצה.

השילוב של אכילה מאוזנת וכושר מובילים את המתאמנים למטרה הרצויה שהיא ירידה במשקל ושמירה על התוצאות. המשתתפים בתכניות מרוצים עד מאוד ומדווחים על הצלחה רבה. אם גם אתם חולמים על איכות חיים ועל אכילה מאוזנת, אם הנכם מעוניינים לסגל לעצמכם דרך חיים בריאה וטובה יותר – פיט קיי זה המקום שלכם.

דילוג לתוכן