ליווי אישי לירידה במשקל

12 הדקות האלה

יחסכו לך עוד הרבה שנים של דיאטות:

כולנו אנשים מבוגרים וכולנו יודעים שאין פתרונות קסם
אבל…

אצלנו זה עובד!
כן יש פתרונות מוכחים מדעית וכן יש שיטה שאיתה אפשר להסיר את המשקל הלא רצוי, לרדת 5, 8 ואפילו 15 קילו או יותר… ולשמור על זה למשך שנים.

בלי לעבור ניתוח

בלי טיפולים מסוכנים
בלי להיות ברעב תמידי
בלי תפריטים מסובכים
בלי לסבול!
ממליצים:
שרון
לא מפסיקה לקבל מחמאות- ירדה 12 ק״ג
ששי
ירד 26 ק״ג וחזר ללבוש בגדים של רזים
רונה רצתה
לרדת במשקל ולחטב – ירדה 14 ק״ג
עומר
ירד 25 ק״ג ושומר מעל שנתיים

מהתקשורת:

כתבה ב-Go Style

לכתבה מלאה

לחצו כאן

מתוכנית של מיכל ינאי

מיכל בורשטיין שירדה 12 קילו בתוכנית של פיט קיי, מספרת למיכל ינאי בתוכנית "משפחה פלוס" בערוץ 14 על התהליך:​

כתבה במנטה - מגזין לבריאות ואיכות חיים

מה שכמה קילוגרמים יכולים לעולל!

הם מעיקים, מטרידים ואנחנו רוצים בכל לבנו להיפטר מהם בקרוב ממש. אבל האתגר אינו פשוט כלל וכלל. קשה מאוד להוריד במשקל! ומי שהתנסה בכך ונכשל יוכל להעיד…

מסיבה זו בנו בחברת פיט קיי את המענה הייחודי אשר תוקף את כל נקודות הקושי ונותן לכל המעוניין בכך את הכלים להצלחה האישית שלו.  אם גם אתם מתוסכלים מהמשקל הנוכחי שלכם ואתם רוצים לרדת והפעם ברצינות, תכנית ליווי אישי לירידה במשקל של חברת FIT K זה המענה המושלם עבורכם. ליווי אישי לירידה במשקל מוכיח את עצמו בשטח שוב ושוב!

ליווי תזונתי אישי

בחברת FIT K פיתחו תכנית ייחודית אשר מטרתה היא לתת לכל המעוניין בכך מעטפת מלאה אשר תוביל אותו בבטחה למטרתו – ירידה במשקל. השלב הראשון הוא בניית תכנית אישית ומותאמת היטב להרגלי החיים ולצרכי היום יום של הפונה.

לאחר בניית תפריט הולם ויציאה לדרך הוא יקבל ליווי אישי לירידה במשקל. מהי התועלת של ליווי תזונתי אישי? כאשר אדם מלווה באופן אישי על ידי מאמן מוסמך הוא מקבל ייעוץ לכל אורך הדרך ולא מתייאש בעת קושי. יש לו ליווי אישי לירידה במשקל ויש לו אל מי לפנות כאשר מתעוררת שאלה או דילמה.

תוכנית ליווי אישי לירידה במשקל

כדי להצליח להשיג את היעד חשוב לשלב עם בניית הרגלי התזונה גם פעילות גופנית. גם לצורך חשוב זה מציעה החברה מענה! לצד ליווי אישי לירידה במשקל חשוב כי המתאמן יתעמל באופן הנכון ויועיל בכך כמובן לבריאותו וגם לתהליך שריפת השומנים. חברת FIT K מקיימת קבוצות אימון אשר מאפשרות לכל אחד להתעמל בקביעות וברצף.

כאשר משלבים התעמלות עם ליווי אישי לירידה במשקל ושמירה על תזונה מאוזנת התוצאה עשויה להיות נהדרת. תוכנית ליווי אישי לירידה במשקל של פיט קיי עושה היטב את העבודה!

ליווי אישי

מתאמנים רבים כבר הצליחו להשיג את משקל היעד שלהם, והם נהנים מבריאות טובה וכושר נהדר. כאשר המתאמן מקבל ליווי תזונתי אישי הוא מצליח להתמיד ולשמור על הכללים שהוחלטו עבורו.

הוא עקבי ומנהל את סדר יומו אך ורק לפי התפריט האישי שלו. הוא מתאמן בקביעות ובאופן כללי משפר את איכות החיים שלו. וזאת בשל תוכנית ליווי אישי לירידה במשקל שהוא מקבל. ליווי אישי יוצר מצב שהאדם מסוגל ויכול להתמיד ולהצליח לשמור על הרגלי החיים והתזונה שלו. עם ליווי אישי גם אתם תצליחו לצאת לדרך ולגלות כי אתם מתחילים לנהל אורח חיים בריא ופעיל יותר.

דילוג לתוכן