תכנית ליווי לירידה במשקל

12 הדקות האלה

יחסכו לך עוד הרבה שנים של דיאטות:

כולנו אנשים מבוגרים וכולנו יודעים שאין פתרונות קסם
אבל…

אצלנו זה עובד!
כן יש פתרונות מוכחים מדעית וכן יש שיטה שאיתה אפשר להסיר את המשקל הלא רצוי, לרדת 5, 8 ואפילו 15 קילו או יותר… ולשמור על זה למשך שנים.

בלי לעבור ניתוח

בלי טיפולים מסוכנים
בלי להיות ברעב תמידי
בלי תפריטים מסובכים
בלי לסבול!
ממליצים:
שרון
לא מפסיקה לקבל מחמאות- ירדה 12 ק״ג
ששי
ירד 26 ק״ג וחזר ללבוש בגדים של רזים
רונה רצתה
לרדת במשקל ולחטב – ירדה 14 ק״ג
עומר
ירד 25 ק״ג ושומר מעל שנתיים

מהתקשורת:

כתבה ב-Go Style

לכתבה מלאה

לחצו כאן

מתוכנית של מיכל ינאי

מיכל בורשטיין שירדה 12 קילו בתוכנית של פיט קיי, מספרת למיכל ינאי בתוכנית "משפחה פלוס" בערוץ 14 על התהליך:​

כתבה במנטה - מגזין לבריאות ואיכות חיים

כמה קל להשמין, כמה קשה להפחית ולהסיר את השומנים העודפים.

כל זה נכון כמובן עבור מי שיש לו נטייה להשמנה ותיאבון בריא… קשה לעצור את עצמנו מול צלחת מאפים מעלת ניחוחות, קשה להסתפק במשבצת אחת של שוקולד וכן הלאה. הקושי הזה מסביר מדוע צריך תכנית ליווי לירידה במשקל.

בעזרת תכנית ליווי לירידה במשקל ניתן לצאת לדרך ולהתחיל לשמור על הרגלי חיים נאותים. אכילה מבוקרת, תפריט מאוזן וכמובן – פעילות גופנית מתאימה. כאשר החיים שלנו יתנהלו בצורה כזו גם המראה שלנו יתרענן.

איך לא להיות רעבים בדיאטה

דומה כי הקושי הגדול ביותר בדיאטה הוא הרעב המכרסם מבפנים. הוא זה שמזכיר לנו כל היום כי לא אכלנו את מה שרצינו ושבעצם הארוחה שאכלנו לגמרי לא סיפקה את הצורך.

הרעב אכן מכשיל אותנו ועלול לטרפד את הדיאטות שלנו. ולכן כדאי לדעת – בדיאטה אתם לא אמורים להיות רעבים! גם אם אתם בדיאטה מגיע לכל לשבוע מהאוכל שמותר לכם. אז אם אתם שואלים איך לא להיות רעבים בדיאטה, מסתבר כי לא נבנתה עבורכם תכנית מותאמת וטובה. כי אם אתם עושים דיאטה טובה ואוכלים לפי ההנחיות אתם ממש לא אמורים להיות רעבים באופן קבוע. כמו כן יש שיטות ועצות לגרום לעצמנו לתחושה של שובע.

דיאטה לנשים

המונח דיאטה מצטייר בקרב רבים כמו תקופה מוגבלת בה אנחנו מכניסים את עצמנו למשטר תזונתי קשוח כדי להגיע למשקל הרצוי. אבל חובה להבין כי לא זה הפירוש הנכון. אנחנו לא מעוניינים לרעוב מספר חודשים כדי לעלות אחר כך במשקל בתוספת אחוזים. לכן חשוב מאוד לבנות תכנית ליווי לירידה במשקל מקצועית ומותאמת.

לוודא כי יש לכם תשובה לשאלה איך לא להיות רעבים בדיאטה ורק אז לצאת לדרך. נכון, כאשר את מתחילה לעשות דיאטה לנשים את מוכנה לעשות הרבה כדי לרזות. אבל אם התפריט אינו נכון ומותאם אישית, תכנית ליווי לירידה במשקל לא תוביל אותך להצלחה. את עלולה להישבר, להתייאש וחלילה להשמין…

דיאטה לגברים

חברת פיט קיי מציעה את הפתרון המושלם והחווייתי להרזיה ושמירה על אורח חיים בריא. החברה משלבת בצורה מיוחדת בין תזונה נכונה לפעילות גופנית. תכנית ליווי לירידה במשקל תיבנה באופן אישי לכל מתאמן בהתאם לצרכיו ולמצבו.

המתאמנים של FIT K מצליחים להגיע להישגים נפלאים, ולא פחות חשוב מכך – לשמור על התוצאות של דיאטה לגברים. גם אתם מבררים על תכנית ליווי לירידה במשקל? על דיאטה לנשים או על דיאטה לגברים? FIT K זו התשובה!

דילוג לתוכן