תפריט תזונה לנשים

12 הדקות האלה

יחסכו לך עוד הרבה שנים של דיאטות:

כולנו אנשים מבוגרים וכולנו יודעים שאין פתרונות קסם
אבל…

אצלנו זה עובד!
כן יש פתרונות מוכחים מדעית וכן יש שיטה שאיתה אפשר להסיר את המשקל הלא רצוי, לרדת 5, 8 ואפילו 15 קילו או יותר… ולשמור על זה למשך שנים.

בלי לעבור ניתוח

בלי טיפולים מסוכנים
בלי להיות ברעב תמידי
בלי תפריטים מסובכים
בלי לסבול!

ליווי אישי לירידה במשקל

ממליצים:
שרון
לא מפסיקה לקבל מחמאות- ירדה 12 ק״ג
ששי
ירד 26 ק״ג וחזר ללבוש בגדים של רזים
רונה רצתה
לרדת במשקל ולחטב – ירדה 14 ק״ג
עומר
ירד 25 ק״ג ושומר מעל שנתיים

מהתקשורת:

כתבה ב-Go Style

לכתבה מלאה

לחצו כאן

מתוכנית של מיכל ינאי

מיכל בורשטיין שירדה 12 קילו בתוכנית של פיט קיי, מספרת למיכל ינאי בתוכנית "משפחה פלוס" בערוץ 14 על התהליך:​

כתבה במנטה - מגזין לבריאות ואיכות חיים

בניית תפריט תזונה לנשים צריך להיעשות בהתאמה מלאה לכל אחת ואחת.

וזאת מחמת הסיבה שאין דומה אישה לרעותה מבחינת הרגלי החיים, ממדי הגוף, צרכים אישיים וכן הלאה. כדי שאישה תצליח להתמיד ולנהל תפריט תזונה לנשים חשוב מאוד לדייק את התפריט ולבנות אותו כראוי.

כאשר התפריט מתוכנן כראוי היא יכולה להצליח להתמיד בו. היא לא מסתובבת רעבה במשך שעות, ויודעת ממה היא יכולה לשבוע ומה עליה לעשות במידה והיא רעבה. למעשה זה סוד ההצלחה של כל דיאטה – תפריט תזונה לנשים ישים ומתאים יוביל כל אחת להצלחה ולעמידה ביעד.

תפריט תזונה לגברים מתאמנים

כל מי שמרבה להתאמן יודע כמה חשובה ההתעמלות לבריאות שלנו. כמה היא תורמת לגמישות, לבניית העצם ומסת השריר, ומונעת מחלות רבות. אך כמובן שלצד האימון הקבוע חשוב מאוד לשמור על הרגלי תזונה נאותים.

ולכן יש להתאים תפריט תזונה לגברים מתאמנים אשר מספק למתאמן את כל המרכיבים הנחוצים לגופו, חלבון בכמות מספקת, ויטמינים ומינרלים אשר מחזקים את מערכות הגוף ומאפשרים לפעילות הגופנית להביא את התועלת הרצויה לגופו.

תפריט תזונה לנשים מתאמנות

תפריט נכון הוא כזה אשר כולל בתוכו מגוון רחב של מאכלים וירקות בשפע. כמו כן הוא יהיה מגוון ויאפשר למתאמנים לבחור לעצמם את המאכל האהוב עליהם מתוך קשת של אפשרויות.

תפריט תזונה לנשים מתאמנות מקצועי יותאם אישית לכל אחת ואחת ובכך הוא יהיה ישים ונוח. כי תפריט תזונה לנשים מאתגר מידי הוא כזה שנידון לכישלון. כיוון שאם קשה ליישם ולהתמיד המתאמנת תיפול ביום מן הימים, ולא תצליח לשרוד עם תפריט תזונה לנשים.

תפריט תזונה לגברים

פיט קיי זו הכתובת שלכם לבניית תפריט תזונה לנשים או תפריט תזונה לגברים מתאמנים. בחברה תפגשו יועצי תזונה מקצועיים אשר רואים מול עיניהם את ההצלחה שלכם. הם יבנו עבורכם תפריט תזונה לנשים מתאמנות מתאים אשר תוכלו ליישם אותו בקלות.

כאשר יש לכם תפריט תזונה לגברים מתוכנן וקל ליישום אתם נכנסים לשגרה מבורכת ומצליחים לשמור על הבריאות ועל הרגלי חיים נאותים. אם אתם רוצים להיות בריאים יותר, לרדת במשקל או לאזן את הסוכר, חברת FIT K מזמינה אתכם להצליח. FIT K  בונה לכל אחד ואחת תפריט תזונה לגברים או לנשים בהתאמה מלאה, לצד התפריט הנכון משלבים פעילות גונית בקבוצות אימון חווייתיות. והתוצאות? בואו ודברו עם המתאמנים שלנו! הללו נהנים מירידה במשקל והרגשה טובה של הצלחה!

דילוג לתוכן