הרגלי אורח חיים בריא

12 הדקות האלה

יחסכו לך עוד הרבה שנים של דיאטות:

כולנו אנשים מבוגרים וכולנו יודעים שאין פתרונות קסם
אבל…

אצלנו זה עובד!
כן יש פתרונות מוכחים מדעית וכן יש שיטה שאיתה אפשר להסיר את המשקל הלא רצוי, לרדת 5, 8 ואפילו 15 קילו או יותר… ולשמור על זה למשך שנים.

בלי לעבור ניתוח

בלי טיפולים מסוכנים
בלי להיות ברעב תמידי
בלי תפריטים מסובכים
בלי לסבול!
ממליצים:
שרון
לא מפסיקה לקבל מחמאות- ירדה 12 ק״ג
ששי
ירד 26 ק״ג וחזר ללבוש בגדים של רזים
רונה רצתה
לרדת במשקל ולחטב – ירדה 14 ק״ג
עומר
ירד 25 ק״ג ושומר מעל שנתיים

מהתקשורת:

כתבה ב-Go Style

לכתבה מלאה

לחצו כאן

מתוכנית של מיכל ינאי

מיכל בורשטיין שירדה 12 קילו בתוכנית של פיט קיי, מספרת למיכל ינאי בתוכנית "משפחה פלוס" בערוץ 14 על התהליך:​

כתבה במנטה - מגזין לבריאות ואיכות חיים

הרגלי החיים שלנו משפיעים בצורה ישירה על הבריאות ועל ההרגשה הכללית שלנו.

כולנו שואפים לרכוש הרגלי אורח חיים בריא. ליהנות מארוחה בריאה ולשבוע מסלט ירקות טרי וצבעוני. אבל בפועל המציאות מורכבת ואף מאתגרת. את הסלט המזין מחליף לא פעם חטיף מגרה.

את התבשיל המומלץ יחליף מזון מוכן או מהיר. ומה עם הבריאות שלנו? המציאות הזו היא שעומדת בעוכרנו ומביאה לכך שרבים מאתנו מתמודדים עם עודפי משקל ותחושה כללית ירודה. הרגלי אורח חיים בריא יוכלו לשנות את התמונה ולשפר בצורה נפלאה את התחושה ואת איכות החיים. זה הזמן לרכוש הרגלי אורח חיים בריא!

הרגלי תזונה נכונים

תזונה נכונה מורכבת משלושת אבות המזון שהם; חלבונים, ירקות ופחמימה. בכל ארוחה יופיעו כל אחד מאבות המזון הללו ויספקו לגופנו את המנה הנדרשת לו. הרגלי תזונה נכונים יפחיתו ככל האפשר צריכה של פחמימות ריקות וסוכרים אשר מלבד נזקים הם לא מביאים עימם מאומה. כמו כן הרגלי אורח חיים בריא יגדירו את מועדי הארוחות ויסייעו לנו להימנע מאכילה מיותרת בין הארוחות.

רכישת הרגלי אורח חיים בריא עוברים דרך שני שלבים. השלב הראשון היא הידע התיאורטי. חשוב לדעת את הכללים ולהבין מה ואיך עלינו לאכול. השלב השני הוא שלב הטמעת הידיעות והפיכתם לאורח חיים. כאשר מצליחים לרכוש הרגלי אורח חיים בריא, הכללים הופכים להיות לנכס ממשי שמלווה אותנו בכל יום ויום. הרגלי תזונה נכונים בכוחם להביא תועלת רבה לבריאותנו ולהרגשתנו.

תוכנית בניית הרגלים לירידה במשקל

מלבד לתועלת המרכזית של בריאות ושמירה על כושר יש להקניית הרגלי תזונה נכונים תועלת משמעותית נוספת והיא ירידה במשקל. בעידן המודרני רבים הם המתמודדים עם עודפי משקל ושומנים מיותרים אשר מעיקים על המראה ומשפיעים גם על הבריאות. באמצעות תוכנית בניית הרגלים לירידה במשקל ניתן לנצח את אלו ולהגיע אל משקל היעד.

כמובן שיש לבנות תוכנית בניית הרגלים לירידה במשקל מותאמת אישית ולצאת לדרך מתוכננת וברורה – כדי להשיג יעדים בהצלחה.

הרגלי תזונה

מיואשים רבים שכבר הרימו ידיים וגילו שהם לא מצליחים לרכוש הרגלי תזונה נאותים גילו את התקווה מחדש. הם הכירו אותנו, חברת פיט קיי. החברה המובילה אשר מביאה עמה בשורה של ממש בכל מה שקשור להקניית הרגלי תזונה.

בשילוב מיוחד של תזונה נכונה לצד פעילות גופנית מותאמת מצליחים המתאמנים של FIT K לנצח את עודפי השומן ולהגיע אל משקל היעד שלהם! גם אתם מוזמנים לנסות ולגלות את היכולות ואת הגזרה שלכם מחדש!

דילוג לתוכן