תוכנית הרזיה לנערים

12 הדקות האלה

יחסכו לך עוד הרבה שנים של דיאטות:

כולנו אנשים מבוגרים וכולנו יודעים שאין פתרונות קסם
אבל…

אצלנו זה עובד!
כן יש פתרונות מוכחים מדעית וכן יש שיטה שאיתה אפשר להסיר את המשקל הלא רצוי, לרדת 5, 8 ואפילו 15 קילו או יותר… ולשמור על זה למשך שנים.

בלי לעבור ניתוח

בלי טיפולים מסוכנים
בלי להיות ברעב תמידי
בלי תפריטים מסובכים
בלי לסבול!
ממליצים:
שרון
לא מפסיקה לקבל מחמאות- ירדה 12 ק״ג
ששי
ירד 26 ק״ג וחזר ללבוש בגדים של רזים
רונה רצתה
לרדת במשקל ולחטב – ירדה 14 ק״ג
עומר
ירד 25 ק״ג ושומר מעל שנתיים

מהתקשורת:

כתבה ב-Go Style

לכתבה מלאה

לחצו כאן

מתוכנית של מיכל ינאי

מיכל בורשטיין שירדה 12 קילו בתוכנית של פיט קיי, מספרת למיכל ינאי בתוכנית "משפחה פלוס" בערוץ 14 על התהליך:​

כתבה במנטה - מגזין לבריאות ואיכות חיים

המראה החיצוני חשוב לכל אחד מאתנו. אבל בגיל הנערות זה עניין קריטי.

המעמד החברתי, הדימוי האישי והביטחון העצמי כולם מושפעים בצורה ישירה מהמראה של הנער.


ואם הוא סובל מעודף משקל? ואם השומנים מסתפחים אליו והוא לא מצליח לנהל את השגרה התזונתית שלו בתבונה? בדיוק הוא זה שצריך .תוכנית הרזיה לנערים. תוכנית הרזיה לנערים נועדה לספק מענה מדויק לצורך הזה. ולאפשר לנער להפחית ממשקלו ולשמור על התוצאות.

תוכנית הרזיה לנערות

כולנו מכירים אינספור דיאטות. מרביתנו גם ניסינו כמה וכמה מהם יותר מפעם אחת. האם השגנו תוצאות? האם הצלחנו להפחית משקל? ושאלת השאלות הינה – האם ההישגים נשמרו לאורך זמן?

האם התוצאות של הדיאטה המשיכו ללוות אותנו הלאה, או שתקופת מה אחרי סיומה אנחנו שוב נמצאים באותה נקודה ומנסים למצוא דיאטה טובה יותר? כדי שדיאטה תוביל לתוצאות רצויות שתלווינה אותנו לאורך זמן חשוב לבחור תוכנית הרזיה לנערים או תוכנית הרזיה לנערות יעילה ומוכחת שתוביל את הנער למשקל היעד שלו.

תוכנית ליווי לירידה במשקל

מול הקושי הרב בעניין הוקמה חברת פיט קיי – FIT K. זו חברה עכשווית אשר מתנהלת על פי ידע מקצועי נרחב בתחום תזונה ופעילות גופנית. החברה יצרה תקדים בכך שהיא משלבת את הפן התזונתי עם הפעילות הגופנית.

כך שתהליך הרזיה תכלול את שני הפרמטרים הנחוצים עבור הפחתת משקל. ואכן, תוכנית הרזיה לנערים תכלול הדרכה תזונתית מדויקת לצד פעילות גופנית מותאמת אישית. והתוצאות של תוכנית ליווי לירידה במשקל מובילות להצלחה הנכספת. הנערים מצליחים להפחית ממשקלם ולשמור על המשקל הזה לאורך זמן. תוכנית הרזיה לנערים בנויה היטב ומטרתה לתת לכל משתתף את הכלים להצלחה.

תוכנית ליווי אישי

הצוות בחברת פיט קיי הנו צוות מקצועי ומיומן אשר עובר הכשרה על ידי החברה. לאחר תקופת ההכשרה יש בידי הצוות את הכלים לבחון את הפונה. לשאול יחד אתו את השאלות המתאימות ולמצוא את התשובות ההולמות. באופן זה ניתן לבנות תוכנית ליווי אישי אשר מתאימה למתאמן את התפריט הנכון לו ואת הפעילות הגופנית ההולמת אותו.

בשיטה זו תוביל תוכנית הרזיה לנערים לתוצאות נפלאות. אז אתם מחפשים דרך לרכוש לעצמכם אורח חיים בריא ותזונה נכונה, כדאי לכם להכיר את חברת FIT K, זה המקום בו תמצאו תוכנית הרזיה לנערות או תוכנית ליווי לירידה במשקל לכל הגילאים. התאמה מדויקת של תוכנית ליווי אישי תאפשר לכם להצליח להגיע למשקל היעד שלכם!

דילוג לתוכן