אימון תזונתי

כאשר אנשים בוחרים לעבור תהליך ירידה במשקל, הם חושבים באופן אוטומטי על תפריטים הדוקים הכוללים ספירת קלוריות או הגבלה של מזונות, דגשים על כמות של שומנים, חלבונים ופחמימות לצד ויתור על מאכלים אהובים. יכול להיות שאתם מבינים  כמה חשובה היא הבחירה להשקיע בתכנון תזונתי ‏כאשר אתם רוצים לעבור תהליך הרזייה או לחטב את הגוף, אבל חשוב לא פחות לעבור גם אימון תזונתי מקצועי, אשר מאפשר לכם גם לשנות הרגלי אכילה, צורות חשיבה ולעזור לכם בכל תהליך השינוי התזונתי שאינו רק נוגע לאוכל ולרכיבים שלו. אם אין לכם את ההדרכה ואת הליווי המקצועי של מומחים בתחום, יהיה לכם קשה מאוד להצליח ליצור את סל הפתרונות הנכון ביותר לצרכים שלכם, לכן, ‏חשוב לעבור אימון תזונתי עם אנשי הצוות המקצועי של חברת פיט קיי, אשר יכולים לתת לכם ידע ולספק לכם עזרה ופתרונות טובים.

שלושת העקרונות המרכזיים של אימון תזונתי

‏העקרונות המרכזיים שעומדים מאחורי תהליך אימון תזונתי הם:

  1. ‏הצורך להבין מה מונע מכם להצליח בתהליך שלכם, איך לשנות את אורח החיים שלכם על ידי הבנה של המעשים שלכם, אורח החיים שלכם, הבחירות וכמובן גם הקשיים והחולשות שלכם.
  2. אם אתם מרגישים בנוח עם הבחירות שלכם, יהיה לכם קל יותר ‏לשמור על ‏השגרה שלכם לאורך זמן, גם כאשר יש קשיים ואתגרים מורכבים לאורך הדרך.
  3. ‏שיש לכם ליווי קל מאוד להבין למי אתם צריכים לפנות ברגע שיש לכם שאלות ואתגרים. תוכלו להתייעץ על נושאים אישיים ורגישים מאוד, בגלל שאתם בתהליך אינטימי ונעים במיוחד.

שינוי ההרגלים שמוביל לחיים בריאים יותר

‏בסופו של תהליך הרעיון מאחורי שינוי הרגליים כל כך משמעותיים בחיים הוא הצורך לקחת החלטה ולשמור עליה לאורך זמן. אתם תתמודדו עם אתגרים שונים לאורך הדרך, ואולי יהיה לכם לא פשוט ‏לשמור על כל העקרונות של אימון תזונתי לאורך זמן. אבל כשיש תמיכה מאחוריכם וכאשר אתם מבינים שהמטרה היא הדבר החשוב ביותר, אז קל מאוד ‏לגייס מוטיבציה ולהיעזר בצוות המקצועי של חברת פיט קיי על מנת למצוא את הפתרונות הנכונים ביותר לצרכים שלכם שבסופם תקלו 100% אחריות לכל החיים על המשקל החדש

שתף פוסט זה

דילוג לתוכן