שינוי הרגלי אכילה

תהליך ירידה במשקל הוא תהליך לא פשוט. הוא תהליך שדורש שינויים רבים. החלק העיקרי בתהליך ירידה במשקל הוא שינוי התפריט התזונתי. רבים משקיעים בבניית תפריט שיאפשר ירידה במשקל, הכולל לרוב הימענו ממאכלים אהובים או אכילה של מזונות לא משמינים אך על מנת להצליח עליכם לשים דגש על שינוי הרגילה אכילה. גם במצב בו יהיה לכם תפריט נכון , מדויק ומקצועי לא תצליחו להפקיד עליו אם לא תשימו דגש על תהליך שינוי הרגלי אכילה שכולל גם אכילה מהירה, אכילה מרגש או משעמום. השילוב שבין שינוי הרגלי אכילה לבין תפריט טוב וליווי מקצועי, מראה תוצאות הרבה יותר טובות והרבה יותר נכונות. זוהי אחת מהמטרות שעליכם לשאוף להשיג ותוכלו לעשות זאת באמצעות אנשי הצוות המקצועיים של חברת פיט קיי.

שלושה טיפים שעוזרים לבצע שינוי הרגלי אכילה

‏אם אתם רוצים לבצע שינוי הרגל אכילה, יש כמה דברים שחשוב לדעת ולעשות:

  1. ‏להבין ‏מה הן נקודות החולשה שלכם. האם אתם אוהבים מתוקים ואתם לא יכולים להרשות לעצמכם לסיים את היום בלי קוביית שוקולד? חשוב לדעת מה הם האתגרים, בשביל להצליח להתמודד עם כל אחד מהם בצורה הטובה ביותר.
  2. ‏האם יש לכם בעיות גופניות ספציפיות? תזונה בריאה שמתאימה לצרכים הפיזיולוגים שלכם, מעודדת את המערכת המטבולית ומאפשרת ירידה במשקל בקצב מהיר יותר ובריא יותר.
  3. ‏האם אתם מחויבים באמת לתהליך? השבועות הראשונים לאורך הדרך יכולים להיות מאתגרים, אבל אם יש לכם מוטיבציה ומטרה מספקת, אז אתם בהחלט הצליחו להתמודד עם כל אתגר בצורה הטובה ביותר.

הרעיון הוא לפעול בהדרגה וליצור מחויבות

‏חשוב לזכור שהדרך הטובה ביותר להגיע למטרה ולהצליח לשמר אותה היא לעשות זאת בהדרגה. כך, בפעולות קטנות תוכלו ליצור לעצמכם הצלחות שיובילו לתחושה טובה ולרצון להמשיך אל עבר פעולות גדולות יותר. שינוי הרגלי אכילה הוא תהליך הדרגתי שלוקח זמן ולכן, מאמני התזונה המקצועיים של פיט קיי כאן כדי לעזור לכם. בעזרתם תוכלו לברר מה מפקיע לכם בתהליך, איך תוכלו לשנות הרגלי אכילה שנוצרו אצלכם לאורך שנים ולשנות אותם. ‏מכאן והלאה, ניתן יהיה לייצר שינויים בקצב מהיר מאוד, ואפילו להגיע למצב שבו אתם רואים תוצאות על המשקל ומול המראה בדיוק כמו שתמיד חלמתם לראות ולקבל בסוף התהליך 100% אחריות לכל החיים על המשקל החדש שתשיגו.

שתף פוסט זה

דילוג לתוכן