איך להוריד את הבטן?

אנשים רבים אינם מרגישים בנוח עם עצמם. הרגשה נוחות היא חוויה מורכבת והיא אישית עבור כל אחד ואחד.אם את לא מרגישה בנוח עם הגוף שלך ועם המראה שלו והחלטת לעשות את הצעד הראשון על מנת שתוכלי להרגיש טוב עם עצמך, לשנות את אורח החיים שלך ולבצע שינוי תזונתי, תדעי כי זה אפשרי וקיימות עבורך מגוון רחב של אפשרויות. נשים רבות אינן מרוצות ממראה הבטן שלהם ולא מאמינות כי הן יוכלו להרגיש טוב עם עצמן. בפסקה הבאה תוכלי להבין איך להוריד את הבטן עם פיט קיי ואיך ליצור את המראה מושלם בדיוק כמו שאת תמיד חלמת, בצורה בריאה ומאוזנת. כי אם את רוצה, זה אפשרי.

להוריד את הבטן עם פיט קיי

  1. ‏הכל מתחיל בתזונה. ‏בשביל להצליח לשנות ‏את המראה ולצמצם היקפים בצורה משמעותית, ‏את ‏חייבת לחשוב על שינוי הרגלי האכילה הקבועים שלך ‏לצד יצירת הרגלים חדשים שמתאימים לאורח החיים בהווה ובעתיד.
  2. תהליך מאפשר, אשר שם דגש גם על שמחת החיים שלך ועל התחושות שיאפשרו לך להתמיד בתהליך, להנות ממנו ומהמראה החדש שלך יחד.
  3. ‏באמצעות ליווי תזונתי אישי, אשר יעזור לך ברגעים הקשים יותר. ליווי אישי ייצור לך תחושת תמיכה שתעזור לך להתמודד עם מצבים מורכבים, עם שינויים שיקרו במהלך הדרך. זהו תהליך המאפשר לך לשאול את כל השאלות ולהציף את החששות והקשיים. ובסופו ניתנת לך אחריות לכל החיים על המשקל החדש

קחי אחריות על הבריאות שלך עוד היום

‏כל מה שאת צריכה לעשות על מנת לייצר איכות חיים גבוהה יותר ובריאות, הוא לחשוב על העתיד שלך. היום, יש כל כך הרבה אנשי מקצוע מיומנים שיודעים איך לאפשר לך ‏לרדת קצת במשקל. אבל אם המטרה שלך היא לשנות את אורח החיים שלך מן הקצה אל הקצה, ליצור רמה גבוהה של איכות חיים ולשנות הרגלים שיישמרו לטווח ארוך, מומלץ שתשקיעי בצוות מקצועי שילווה אותך לאורך הדרך ויתאים אותה עבורך. זוהי בדיוק המשימה שלנו, אנשי הצוות המיומנים של חברת פיט קיי ‏שלוקחים אותך כל הדרך עד להצלחה האישית שלך ונותנים לך 100% אחריות על המשקל החדש שתשיגי.

איך להוריד אחוזי שומן בבטן

להוריד את הבטן

‏אנשים רבים חווים חוסר שביעות רצון עם הגוף שלהם, אך למרות חוסר שביעות הרצון ועל אף הידיעה כמה חשובה ההשקעה באכילה נכונה ואורח חיים בריא הם מתקשים לעשות זאת, בעקבות חוסר מוטיבציה, מיכה או ידע. מרבית מאותם אנשים מתמקדים באזור הבטן והרצון להוריד אותה על מנת לקבל מראה אסתטי. על מנת להצליח להוריד את הבטן, צריך לתכנן תוכנית תזונה ולשנות את אורח החיים.

כדי לעשות זאת, אתם צריכים לחפש אחר אנשים מקצועיים שיוכלו לתת לכם את המוטיבציה, לבנות לכם את תוכנית התזונה שמותאמת עבורכם לצד תמיכה באופן שוטף ועזרה ביצירת אורח חיים אחר ושונה. ‏הדרך להוריד את הבטן וליצור שגרת חיטוב עוברת בעבודה משותפת עם אנשי הצוות המקצועי של חברת פיט קיי, ‏אשר יעשו הכל על מנת לאפשר לכם לקבל את הפתרונות המיוחדים שאתם צריכים לקבל, וליצור ‏את איכות החיים הבריאה ביותר, עם אחריות לכל החיים על המשקל החדש שתשיגו.

המשימה – להוריד את הבטן ולהנות מכל רגע

כאשר המשימה שלכם היא להוריד את הבטן, חשוב להבין כי תיאלצו לבצע שינויים באורח החיים שלכם ולהקפיד על תזונה מתאימה. בניית תפריט תזונה אשר מטרתו להוריד את הבטן צריכה להיעשות באופן מותאם עבורכם תוך שמירה על עקרונות מקצועיים שיאפשרו לכם להגיע למטרה אליה אתם מכוונים. אחד הדברים החשובים שיש להקפיד עליהם כאשר רוצים להוריד את הבטן, היא להפחית את כמות הסוכר שאתם צורכים, להקפיד על שתייה מרובה של מים, צריכה מתאימה יותר של חלבונים והפחתה של כמות הפחמימות. חשוב לזכור כי להוריד את הבטן הוא בהתאמה לגוף שלכם- להרכב השומנים שלכם, לגנטיקה ולמשמעת שלכם. מומלץ גם לבצע פעילות גופנית מותאמת.

חיטוב יכול להיות חוויה מלהיבה וכיפית

חשוב לזכור שעל מנת להוריד את הבטן, תפריט התזונה חייב להיות מותאם עבורכם. הכוונה, שהתפריט צריך לכלול את כל המדדים הגופניים שלכם כמו מבנה גוף, מסת שריר ואחוזי שומן התחלתיים. לצד אלו,  תפריט התזונה צריך להיות מותאם לצרכים שלכם, לאורח החיים שלכם, לטעם האישי שלכם ועוד.  הסיבה לכך, היא כי על מנת שתוכלו להוריד את הבטן, תצטרכו להתמיד. ההתמדה והרצון להמשיך נובעים מדרך מהנה, מתאימה ולא קשה המאפשרת הצלחות קטנות בדרך אל המטרה הגדולה. אם אתם עובדים בשיתוף פעולה עם אנשי הצוות המקצועיים של חברת פיט קיי שיתאימו לכם את התפריט וילוו אתכם לאורך הדרך, תוכלו להגיע ליעד שלכם ובסופו תקבלו 100% אחריות לכל החיים על המשקל החדש.

איך להוריד אחוזי שומן בבטן ?

הרצון לעמוד מול המראה ולהרגיש בנוח עם המראה שלכם הוא רצון הקיים אצל אנשים רבים. השינויים בגוף קורים עם השנים, בין אם עקב בעיה רפואית, תקופה זמנית שהשפיעה עליכם או ללא סיבה. אתם חושבים זה זמן מה להתחיל את התהליך אבל מלאים בשאלות: איך מתחילים, איך להוריד אחוזי שומן בבטן ,איך לשנות את התפריט? מה לאכול? הדרך להתחיל היא לקחת צעד אחד קטן באמצעות מומחים שיעזרו לכם לשמור על תפריט מאוזן, בריא וטעים ויעזרו לכם להגיע למטרה. לכן, אם , ‏חשוב לכם לעשות את הכל על מנת לדעת איך להוריד אחוזי שומן בבטן ואיך לחזור לשמור על הגזרה, התייעצו עם אנשי מקצוע מומחים, כמו מאמני התזונה של חברת פיט קיי.

איך להוריד אחוזי שומן בבטן – בכמה צעדים פשוטים

‏על מנת להצליח להבין איך להוריד אחוזי שומן בבטן, צריך להבין את הפיזיולוגיה של אחוזי שומן ואת התהליכים שאתם צריכים לעבור על מנת לצמצם משמעותית את אחוזי השומן. קודם כל, חשוב להבין שאחוזי שומן שונים אצל כל אדם ומתפזרים באופן שונה אצל כל אחד. אחוזי שומן גבוהים עשויים להוביל לבעיות רפואיות, בעיקר בשומן המצטבר בבטן. לכן, איך  להוריד אחוזי שומן בבטן היא שאלה חשובה מאוד. שמירה על תפריט הכולל צמצום צריכת סוכרים, צריכה מרובה ותר של חלבונים והקפדה על שתייה מספקת היא התחלה טובה. בנוסף, חשוב לשלב פעילות גופנית, ‏שמבוססת בעיקר על פעילות אירובית שמעלה את הדופק.

הכל עניין של החלטה אחת משנת חיים

‏כמו שאתם בוודאי מצליחים להבין, הדבר החשוב ביותר שאתם צריכים לזכור בנוגע לשינוי משמעותי ועמוק בחיים שלכם הוא שההחלטה נמצאת בידיים שלכם. כלומר, הצעד הראשון בדרך להגיע למטרות שלכם, לשנות את אורח החיים שלכם ואת המשקל והמראה שלהם נמצא בהחלטה שלכם. את המשך הדרך תוכלו לעשות באמצעות אנשי מקצוע שילוו אתכם ויעזרו לכם לבנות את המסגרת. יחד עם הצוות המקצועי של חברת פיט קיי אתם יכולים לעשות צעדים ‏מדודים שיכולים לשמור על הבריאות שלכם לאורך שנים ארוכות.

שתף פוסט זה

דילוג לתוכן