משקל תקוע בדיאטה

לאורך זמן, היכולת שלכם לשמור על הרגלי אכילה קבועים ועל ‏תפריט שמתאים לפעילות גופנית שלכם, מאפשר ירידה הדרגתית וקבוע במשקל ותהליך חיטוב בריא. ‏יחד עם זאת, אתם עשויים להרגיש במהלך התהליך שלכם כי אתם עומדים במקום ולא מצליחים למצוא את הדרך לשבור את השגרה ולהמשיך לרדת במשקל. מצב של משקל תקוע בדיאטה הוא חוויה לא נעימה בכלל, בוודאי אם יש לכם מטרה מאוד מדויקת ואתם משקיעים המון אנרגיה, מאמצים וזמן בתהליך. יחד עם זאת, זה ממש לא הסוף. יש לא מעט דרכים יצירתיות להתמודד עם ‏משקל תקוע בדיאטה, בוודאי כאשר אתם בוחרים לעבוד עם אנשי הצוות המקצועיים של חברת פיט קיי.

מה עושים כשמגיעים למצב של משקל תקוע בדיאטה?

‏כאשר אתם מגיעים למצב של משקל תקוע בדיאטה במשך כמה שבועות ארוכים, ייתכן והגוף נכנס למצב של חיסכון ולא של פירוק ושריפה. על מנת לצאת ממצב של משקל תקוע בדיאטה יש צורך  לשנות את התפריט התזונתי ולדאוג שהגוף יקבל את כל מרכיבי התזונה החשובים עם מספיק חלבון, לגוון את המזונות ולהתאים אותו למצב העכשווי של הגוף. ניתן צלבע שינויים בכמות צריכת הפחמימות, החלבונים והשומן. בנוסף, אפשר גם לשנות את מרווחי הארוחות ולוודא כי צריכת הקלוריות אינה מועטה מידי שכן זה יכול להשפיע על  תהליך חילוף החומרים שלכם לרעה ובכך להשפיע על התהליך. ‏

לשבור שגרה היא המטרה שלכם

‏אם אתם מתמודדים עם עצירה בתהליך ירידה במשקל, עליכם לשנות את השגרה שלכם. ‏אי אפשר להמשיך ולעשות את אותן הפעולות שוב ושוב ‏ולצפות מהגוף לתוצאות דומות. ‏לכן, המטרה שלכם היא לעשות שינויים, קטנים או גדולים שיאפשרו לכם לצאת מהעצירה במשקל ולהמשיך בתהליך הירידה שלכם. ביצוע שינויים לא תמיד פשוט וקיימות  מגוון אפשרויות שניתן לבצע, ולכן מומלץ להיעזר בחברה מקצועית כמו הצוות המקצועי של חברת פיט קיי שתעזור לכם למצוא אפשרויות המתאימות לכם. חשוב לזכור כי משקל תקוע בדיאטה יכולה להוביל גם לתחושות לא נעימות, לפגוע במוטיבציה ולכן גם בכל התהליך.

שתף פוסט זה

דילוג לתוכן