איזה כיף שהצטרפת אלינו !
אנחנו מצרפים כאן תקנון כדי שלא יהיו הפתעות בהמשך הדרך המשותפת שלנו:

על תוכנית הליווי האישית של פיט קיי:

תוכנית הליווי האישית שאליה הצטרפת היא תוכנית שהפוקוס המרכזי שלנו בה היא בניית שגרת תזונה נוחה ונכונה שתוביל לירידה במשקל וסיגול הרגלי תזונה חדשים.

אופי העבודה הוא:

1. ליווי אישי על ידי מאמן להתנהלות תזונתית נכונה של פיט קיי.

2. קבוצת וואטספ סגורה שבה מקבלים משימות ליישום יחד עם המאמן.

לצורך ההצלחה שלך בתהליך חשוב מאוד לשתף פעולה עם המאמן/נת בכל הנדרש כדי להשיג את התוצאה.

תזכרו – שההצלחה תגיע בעקבות הפעולות. אם לא תבצעו את הפעולות הנדרשות המאמן לא יוכל לעשות זאת במקומכם. 

מדיניות הקפאות וביטולים

ביטולים:

כל ביטול תוכנית ייעשה בהודעה בכתב למאמן המלווה וטווח הימים המצויין מטה ייחשב לפי הודעת הביטול שנשלחה (ולא בדיעבד). החזר מוצרים מול חברת HOLD ON

הביטולים מתייחסים בהתאם לאורך הזמן בתהליך, מרגע ההצטרפות לתוכנית.

ביטול בטווח 24 השעות הראשונות:

100% זיכוי בתנאי שהודעת על ביטול בטווח של 24 שעות הראשונות.

הודעה על ביטול תוכנית שתתבצע לאחר 24 שעות מרכישתה יתבצע:

  • בהודעה עד 14 יום מתחילת ההיקשרות- החברה תחייב עבור חודש ליווי אחד, בנוסף לחיוב עבור מוצרים שנצרכו בתוספת דמי ביטול של 90 ש״ח. להבהרה, מוצרים שיוחזרו סגורים באריזתם, לא יחויבו.
  • הודעה על סיום התקשרות לאחר 14 יום- לא ניתן יהיה לבטל את התוכנית.

*לא יינתן זיכוי נוסף בגין אי שימוש במוצרי ההשלמה התזונתית

* הזיכוי יבוצע עד 30 ימי עסקים מיום קבלת מוצרי ההשלמה או מבקשת הביטול במידה ולא יוחזרו מוצרים.

**החזר מוצרים יהיה רק אם המוצר פגום- מול חברת HOLD ON 04-8370738.

הקפאות:

מאחר והתהליך שלנו הוא תהליך של בניית הרגלים לא ניתן להקפיא אותו. הרי אוכל זה חלק מהשגרה והחיים, ואם אתם מקפיאים את התהליך אתם עדיין ממשיכים לאכול – אז חשוב לעבוד מול המאמן האישי גם ברגעים מאתגרים.

במידה והחלטתם שאתם מפסיקים את התהליך באמצע, אתם יכולים להגיש בקשת ביטול למאמן ובמידה ואתם בטווח הימים הנקוב למעלה. 

כאמור למעלה, לא יינתן זיכוי או לא תתקבל בקשת ביטול בדיעבד. 

במידה והחלטתם לבצע "הקפאה" על דעת עצמכם, והחלטתם לחזור לתהליך – כל עוד את/ה בטווח הזמן של התוכנית המאמן יחזור איתך לתהליך עד סיום. 

אספקה והובלת המוצר

חברת HOLD ON  תדאג לאספקת המוצר לכתובת הלקוח, תוך 7 ימי עסקים.

החברה לא תהיה אחראית לכל איחור ו\או עיכוב באספקה, שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו\או מאירועים שאינם בשליטתה.

דברים נוספים וחשובים:

  1. בעיות רפואיות: פיט קיי ישראל מכשירה את המאמנים שלה בתהליכי האימון האישי (קואוצ'ינג) לבניית שגרת תזונה בהתאם לסדר היום של המתאמן. במידה וקיימת בעיה רפואית שמצריכה בדיקת רופא, אין לראות בהמלצת המאמן האישי כמחליפה המלצת רופא או תזונאי. 
  2. אימוני הכושר הקבוצתיים:  במידה ואתם גרים סמוך לאחד ממרכזי הספורט שאנחנו מפעילים, אתם רשאיים להתאמן (בתיאום מול המאמן האישי ומול מנהל המרכז) בעלות פחותה של 100 ש"ח לחודש (תשולם ישירות למרכז הספורט, התשלום מראש למשך תקופת התוכנית). שימו לב כי אתם ממשיכים לעבוד מול המאמן האישי על תוכנית התזונה ואין לראות במרכזי האימונים תחליף לליווי התזונתי. לא יתקבל כל זיכוי בגין אי הגעה לאימוני הכושר. במידה ולא יתקיימו אימונים מכל סיבה שהיא, לא יינתן כל זיכוי או הארכה של זמן התהליך, שכן הליווי התזונתי האישי ממשיך כרגיל. התשלום הינו בגין הליווי התזונתי בלבד. בתום תקופת תוכנית הליווי האישית, במידה ותרצו להמשיך להתאמן, תיגבה עלות רגילה בהתאם לתנאי הפעילות באותו הרגע.
  3. אחריות לכל החיים: כמו שהבטחנו אנחנו נותנים בסיום התהליך אחריות לכל החיים לשביל החדש. האחריות תינתן למי שסיים את בלוק האימון ובלוק קיבוע. במידה ואתם חוזרים אלינו, האחריות מגיעה לכם בתנאי שלא העלתם מעבר ל 3 ק"ג מהמשקל שהושג בסיום התוכנית. הליווי יתקיים דרך הוואטסאפ והטלפון, ומותנה בשיתוף פעולה מלא שלכם. במידה ולא יהיה שיתוף פעולה מצידכם למאמן נשמרת הזכות להפסיק איתכם את התהליך והאחריות תבוטל. 

עוד דברים שחשוב לנו שתדעו:

יכול להיות שמידי פעם אנחנו נעדכן את התקנון, לכן יש להוריד את התקנון הנוכחי ולשמור אותו שעבורך הוא הקובע. במידה ולא תציג לנו תקנון שהורדת, התקנון הקיים הוא הקובע.

את התקנון הזה אתם מקבלים בהודעה הראשונה לאחר הכניסה להתהליך, וברגע שקיבלתם את ההודעה הזו קריאת התקנון היא על אחריותכם, שליחת ההודעה ובה הקישור לתקנון הזה מעידה על כך שקראתם בו.

התקנון מנוסח בלשון זכר אך מתייחס לשני המינים גם יחד.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן