עבודה נכונה על שרירים

אימונים יעודיים לירידה במשקל וחיטוב באוויר הפתוח ובאוירה ייחודית
גם אם אתם לא ממש חובבי ספורט

הצטרפו למאות המתאמנים שכבר נהנים

ורואים תוצאות ב FIT K

מתאים למי שלא מתחבר לחדרי כושר !

למי שלא מצליח להתאמן לבד וצריך אווירה מהנה ותומכת !
למי שרוצה לראות תוצאות של מיצוק, חיטוב, ירידה במשקל וצריך הכוונה מקצועית שמותאמת במיוחד עבורו !
ממליצים:

צפו מתוך השידור בערוץ 13 – מהתוכנית ״משפחה פלוס״

מיכל ינאי מקבלת הסבר מאלי אלימלך,
מייסד פיט קיי, מה הייחודיות בפיט קיי שגורמת לאנשים להתמיד וליהנות באימונים:

מיכל ינאי נפעמת מהשינוי
שעמרי אלישע (מתאמן בפיט קיי)
עשה במסגרת פיט קיי:

ההתעמלות והאימון חשובים עד מאוד לבריאותנו. כולנו מודעים לכך.

אחוזים ניכרים מקרב האוכלוסייה בישראל גם מיישמים בפועל ומתאמנים באופן קבוע במכוני כושר, קבוצות אימון וכדומה. אבל כמה כואב לגלות כי לא פעם אנשים השקיעו והתעמלו, אבל הזיקו לגופם בגין עבודה לא נכונה.

הם התאמצו מידי או לא הרפו כנדרש. והתוצאה היא כאבים, פציעות וכן הלאה. מסיבה זו חשוב מאוד לבחור אימון נכון אשר מאפשר לכם לעשות עבודה נכונה על שרירים. תוצאה של עבודה נכונה על שרירים היא הרגשה טובה יותר, גמישות, איכות חיים ותועלת לטווח הרחוק לגופנו. זכרו, לא כל אימון או פעילות גופנית טובה ומועילה לכם, אתם חייבים לאתר את האימון שעושה עבודה נכונה על שרירים.

עבודה נכונה על תנועה

אם אתם לא מתפשרים על פחות מהמושלם, אם אתם יודעים שהבריאות שלכם חשובה ואין כאן מקום לוויתורים, אתם מוזמנים להכיר את החברה המובילה בתחום – חברת פיט קיי. זו החברה אשר פרצה לעולם הבריאות עם חידוש.

חברת FIT K מציעה מענה משולב אשר כולל בתוכו קבוצות אימון בדגש על עבודה נכונה על שרירים, לצד ליווי תזונתי אשר נועד לוודא כי המתאמן מנהל את שגרת התזונה שלו כיאות. כאשר עושים עבודה נכונה על תנועה ויחד עם זאת מזינים את הגוף על פי הכללים – חל שיפור ניכר בהרגשה הכללית והאדם מרגיש טוב יותר.

יעילות תנועתית

במפגשי האימון של FIT K לומדים המתאמנים כיצד לייעל את כל הפעילות היומית שלהם. הלא כל אחד מאתנו עורך קניות, נוהג, הולך, מנקה וכן הלאה.

במידה ונבצע בצורה נכונה את כל הפעולות הללו אנחנו שומרים על הגוף שלנו בריא, ובונים את השרירים תוך כדי הפעילות שאנחנו בין כה וכה מבצעים. במפגשי האימון של פיט קיי שמים דגש על אימון פונקציונאלי אשר מקנה לכל אחד את הידע ואת היכולת לרכוש לעצמו יעילות תנועתית וכן עבודה נכונה על שרירים.

שיפור מערכות הגוף

האימון מביא לתועלת מידית וגורר בעקבותיו שיפור מערכות הגוף. כיוון שכאשר עושים עבודה נכונה על שרירים או עבודה נכונה על תנועה, הגוף מתחיל לעבוד נכון יותר, ההרגשה הכללית משתפרת, וכל ההתנהלות ביום יום טובה יותר.

אם גם אתם רוצים לרכוש לעצמכם יעילות תנועתית ולאפשר לעצמכם שיפור מערכות הגוף אתם מוזמנים להכיר מקרוב את הפעילות של חברת פיט קיי. זה המקום הנכון לבריאות שלכם!

דילוג לתוכן